Doe mee aan het Arbeidsmarktonderzoek Openbare Apotheken

17 september 2025
Opties

De Stichting Bedrijfsfonds Apotheken (SBA) voert opnieuw het Arbeidsmarktonderzoek uit onder werkgevers en werknemers in de openbare apotheken. Met dit onderzoek brengt de SBA de arbeidsmarktontwikkelingen in kaart, zoals werkdruk, werkplezier, instroom en uitstroom.

De resultaten bieden waardevolle inzichten voor de toekomst van het apothekersvak en versterken de positie van de openbare apotheek in de zorg. Daarom wordt een oproep gedaan aan alle apotheekmedewerkers en -werkgevers om deel te nemen.

Onder de deelnemers worden bovendien een aantal WoodWick-kaarsen verloot. Doe mee en  laat uw stem horen over het werken in de apotheek.

Resultaten uit eerder onderzoek

De SBA voerde in 2021 al een vergelijkbaar onderzoek uit. Door ook dit jaar zoveel mogelijk apothekers en medewerkers te laten deelnemen, ontstaat een waardevolle vergelijking met de resultaten uit eerdere jaren. Zo wordt duidelijk welke ontwikkelingen hebben plaatsgevonden en waar verdere verbeteringen mogelijk zijn.