Met dit formulier dient u een aanvraag in tot toelating tot de opleiding openbaar apotheker specialist en inschrijving het opleidingsregister. Doe dit ten minste twee maanden voor aanvang van de opleiding. LET OP: Het is van belang dat de beoogd opleider de basiscursus Opleiding tot Apotheker Opleider (ApOp) heeft afgerond.
Lees voordat u deze aanvraag doet het Besluit Opleidingseisen openbare farmacie door om na te gaan of u, uw opleider en uw opleidingsapotheek aan de eisen voldoen.
Bericht 26 maart 2020: De komende drie maanden is er geen centraal onderwijs binnen de vervolgopleiding tot openbaar apotheker. Alleen apothekers in opleiding (ApIOSsen) van de groepen 145 en 146 kunnen hun laatste vakken digitaal afronden. Ook de cursussen voor apothekeropleiders (ApOPs) zijn met drie maanden opgeschort.
Bezoekadres KNMP:
Alexanderstraat 11
2514 JL Den Haag
Postadres KNMP:
Postbus 30460
2500 GL Den Haag