- Actueel
- Patiëntenzorg
-
Geneesmiddelen
- Apotheekbereiding
- Geneesmiddelentekorten
- Geneesmiddelvervalsing
- Handleiding Geneesmiddelsubstitutie
- PrEP-medicatie
- Recalls
- Vragen en antwoorden over melatonine
- Zelfzorgmiddelen
- Geneesmiddelengebruik en hitte
- Vragen en antwoorden over paracetamol
- Vragen en antwoorden over recall metformine
- KNMP-standpunten ‘Gereedmaken COVID-19-vaccins’ en ‘Uitwisseling vaccinatiegegevens COVID-19’
- Laaggeletterden en migranten
-
Medicatiebewaking
- Farmacogenetica
- Handleiding Zorg Registratie Systeem
- KNMP-richtlijn Medicatiebewaking
- KNMP-standpunt biosimilars en follow-on non-biological complex drugs (NBCD’s)
- KNMP-voorschrift Basisinstellingen AIS
- Medicatiebeoordeling
- Medisch Farmaceutische Beslisregels (MFB's)
- Morbide obesitas en bariatrische chirurgie
- Reden van voorschrijven en labwaarden
- Therapietrouw
- Medicatieoverdracht
- Samenwerking
- Toekomstvisie 2025
- Verminderde nierfunctie
- Kwetsbare ouderen
-
Geneesmiddelen
- Praktijkvoering
- Producten
- Professie
KNMP en zorgverzekeraars: meer ruimte voor zorg bij coronavirus
26 maart 2020
ZN kondigde tevens aan om zorgaanbieders te ondersteunen die door het wegvallen van zorgverlening in continuïteits- of liquiditeitsproblemen komen. Zij streven daarbij naar uniforme regelingen voor alle zorgverzekeraars en alle soorten zorgaanbieders. Eerder heeft de KNMP in een brief aan ZN aangegeven om concrete afspraken te willen maken over secundaire processen in de apotheek die de continuïteit van de farmaceutische zorgverlening onder de huidige omstandigheden in de weg staan. Wat de KNMP betreft zijn maatregelen nodig zodat geneesmiddelen voor met COVID-19 besmette patiënten goed gecoördineerd beschikbaar zijn voor alle patiënten in het land. Het uitgangspunt is daarbij dat de apotheekteams dit belangrijke werk kunnen voortzetten met de noodzakelijke financiële zekerheid.
Bekijk het bericht van ZN Lees de brief van de KNMP (achter inlog)Vorige en volgende in Nieuws 2020:
Van Rijn: We trekken samen met apothekers op KNMP-standpunt: openbare apotheken leveren geen chloroquine en hydroxychloroquine afVerwante nieuwsberichten
Dossier: Coronavirus
Het laatste nieuws met continue updates vindt u in het dossier coronavirus (COVID-19). Q&A's en patiënteninformatie zijn beschikbaar na inloggen.
Lees dossierContact
Bezoekadres KNMP:
Alexanderstraat 11
2514 JL Den Haag
Postadres KNMP:
Postbus 30460
2500 GL Den Haag