- Actueel
- Patiëntenzorg
-
Geneesmiddelen
- Apotheekbereiding
- Geneesmiddelentekorten
- Geneesmiddelvervalsing
- Handleiding Geneesmiddelsubstitutie
- PrEP-medicatie
- Recalls
- Vragen en antwoorden over melatonine
- Zelfzorgmiddelen
- Geneesmiddelengebruik en hitte
- Vragen en antwoorden over paracetamol
- Vragen en antwoorden over recall metformine
- KNMP-standpunten ‘Gereedmaken COVID-19-vaccins’ en ‘Uitwisseling vaccinatiegegevens COVID-19’
- Laaggeletterden en migranten
-
Medicatiebewaking
- Farmacogenetica
- Handleiding Zorg Registratie Systeem
- KNMP-richtlijn Medicatiebewaking
- KNMP-standpunt biosimilars en follow-on non-biological complex drugs (NBCD’s)
- KNMP-voorschrift Basisinstellingen AIS
- Medicatiebeoordeling
- Medisch Farmaceutische Beslisregels (MFB's)
- Morbide obesitas en bariatrische chirurgie
- Reden van voorschrijven en labwaarden
- Therapietrouw
- Medicatieoverdracht
- Samenwerking
- Toekomstvisie 2025
- Verminderde nierfunctie
- Kwetsbare ouderen
-
Geneesmiddelen
- Praktijkvoering
- Producten
- Professie
Nieuwe subsidieoproepen Juiste Zorg Op de Juiste Plek
24 december 2019
Ook is het mogelijk financiering aan te vragen voor het opstellen van een gedeeld regiobeeld, ter ondersteuning van het ontwikkelen van een regiovisie.
Nieuwe subsidieoproepen
Deze drie nieuwe subsidieoproepen staan nu open:
- De Startimpuls is een subsidie voor het opzetten van regionale samenwerking.
- De Regio-impuls richt zich specifiek op regionale samenwerkingsverbanden die een goede samenwerking in de regio tot stand hebben gebracht en die ondersteuning zoeken bij het verder ontwikkelen van hun netwerk.
- Een Voucher ter ondersteuning bij het maken van een gedeeld regionaal beeld van de sociale situatie, de gezondheidssituatie en de behoeften in een regio.
Webinar op 13 januari
Op maandag 13 januari organiseert ZonMw een webinar over deze subsidies van Juiste Zorg Op de Juiste Plek. In de webinar wordt de subsidieoproep besproken en is ruimte voor het stellen van praktische vragen over het indienen van een aanvraag.
Aanmelden voor de webinarErnst van Koesveld, directeur-generaal Langdurige Zorg bij VWS gaf tijdens het KNMP Najaarscongres een presentatie over de JZOJP.
Bekijk de presentatie (inloggen vereist)
Ook is het mogelijk financiering aan te vragen voor het opstellen van een gedeeld regiobeeld, ter ondersteuning van het ontwikkelen van een regiovisie.
Nieuwe subsidieoproepen
Deze drie nieuwe subsidieoproepen staan nu open:
[IB1] is een subsidie voor het opzetten van regionale samenwerking.
[IB2] richt zich specifiek op regionale samenwerkingsverbanden die een goede samenwerking in de regio tot stand hebben gebracht en die ondersteuning zoeken bij het verder ontwikkelen van hun netwerk.
[IB3] ter ondersteuning bij het maken van een gedeeld regionaal beeld van de sociale situatie, de gezondheidssituatie en de behoeften in een regio.
Webinar op 13 januari
Op maandag 13 januari organiseert ZonMw [IB4] over deze subsidies van Juiste Zorg Op de Juiste Plek. In de webinar wordt de subsidieoproep besproken en is ruimte voor het stellen van praktische vragen over het indienen van een aanvraag.
Ernst van Koesveld, directeur-generaal Langdurige Zorg bij VWS gaf tijdens het KNMP Najaarscongres een presentatie over de JZOJP.
Bekijk de presentatie
Vorige en volgende in Nieuws 2019:
Theofylline verdwijnt in 2020 definitief van de Nederlandse markt E-healthinitiatief? Ga in gesprek met het Netwerk PatiënteninformatieVerwante nieuwsberichten
Contact
Bezoekadres KNMP:
Alexanderstraat 11
2514 JL Den Haag
Postadres KNMP:
Postbus 30460
2500 GL Den Haag